СПА салон Perfect у Хмельницькому 

SPA-КОМПЛЕКСИ

Дивовижні ритуали краси та здоров’я у райському куточку, де все лише для Вас, де немає часу для стресу та турбот! Що це за місце, запитаєте Ви? СПА салон Perfect у Хмельницькому запрошує Вас оздоровитися душею та тілом, отримати моральну перезарядку, поєднати приємне з корисним.

Чому СПА-процедури такі корисні та популярні? Справа в тому, що СПА - один з найефективніших методів омолодження, оздоровлення та релаксації за рахунок того, що відбувається вплив на організм комплексно, в цілому. Ви отримуєте оздоровлення фізичне одночасно з моральним відпочинком, омолоджується душа та тіло, думки приводяться в порядок, відбувається перезарядка організму.

До SPA, насправді, можна віднести безліч процедур: купання (у ваннах, у басейнах, джакузі), масаж (усі його види), відвідування бань, саун, маски для тіла та обличчя, грязьові обгортання, пілінги, ароматерапія, соляна кімната. За рахунок комплексного підходу Ви, перш за все, даєте ковток свіжого повітря всьому організму. Адже з плином часу у шкірі, що є найбільшим органом нашого тіла, накопичуються ороговілі клітини, що перешкоджають нормальному обміну речовин у ній та у організмі у цілому. Якісний пілінг відлущує нежиттєздатні клітини, а маски та обгортання насичують шкіру вітамінами та мінералами. В результаті Ви отримуєте гладеньку, омолождену, доглянуту шкіру та, безперечно, гарний настрій.Особливої уваги заслуговує масаж, що займає одне з основних місць в комплексі СПА-процедур. Серед найпопулярніших можна виділити антицелюлітний, лімфодренажний, тонізуючий та розслабляючий масаж. Перед процедурою масажу рекомендуємо провести комплекс процедур по підготовці шкіри. Наприклад, розпарити шкіру, відвідавши хамам, зробити скраб та обгортання. Умілі руки масажиста, розслаблююча атмосфера, правильна музика, запах аромамасел… все це дозволить досягти психоемоційного та фізичного релаксу в поєднанні з лікувальним ефектом.

ФОТО